فروش عمده

شرکت کیان تجارت فیدار با سابقه فعالیت مستمر از سال 1393 در زمینه فرآوری دان قهوه و تولید انواع پودری ها اعم از (کاپوچینو، کافی میکس، هات چاکلت و چای ماسالا) این امکان را برای شما فراهم می کند تا شما مشتریان محترم بتوانید محصولات مورد نیاز خود را (خرید عمده قهوه) تهیه فرمایید.

هدف شرکت کیان تجارت فیدار جلب رضایت تمامی مشتریان محترم در کنار تنوع محصولی بالا و باکیفیت به همراه قیمت های کاملا رقابتی می باشد.

در این راستا با قرار دادن ارسال رایگان در شهر تهران برای شما همکاران گرامی در روز های یکشنبه و چهارشنبه سعی بر این داریم تا خدماتی کامل تری را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

البته لازم به ذکر است مشتریانی که خرید عمده قهوه و تجهیزات دارند و در شهر و شهرستان های دیگر به غیر از تهران مشغول فعالیت هستند هزینه ارسال مرسوله تا باربری مورد نظر بر عهده شرکت می باشد.

دریافت شعبه

در حال حاضر شرکت کیان تجارت فیدار دارای 4 شعبه فعال در ( شهریار، محلات، خمین، ملایر و دلیجان) می باشد. درصورتی که شما همکاران گرامی درخواست خود را در فرم زیر به ثبت برسانید کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

دریافت نمایندگی

شرکت کیان تجارت فیدار برای محصولات فروشگاهی مانند (کاپوچینو ساشه ای، کافی میکس، هات چاکلت، قهوه فوری گلد) آماده همکاری با شرکت های پخش مواد غذایی می باشد. در همین راستا با تکمیل اطلاعات خود در فرم زیر و تماس کارشناسان ما اطلاعات بیشتری را از نحوه دریافت نمایندگی بدست آورید.