شرکت کیان تجارت فیدار (قهوه توپه) با هدف تولید و فرآوری مواد غذایی در زمینه قهوه (اعم از پودرهای کافی میکس، کاپوچینو، هات چاکلت، چای هندی) و انواع دان قهوه در سال 1393 تاسیس گردید.

ما با ارائه محصولاتی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در جهت مراقبت از سلامتی مصرف کنندگان تلاش می کنیم.

ماموریت قهوه توپه تامین نظر مشتریانی است که به کیفیت زندگی اهمیت می دهند. در همین راستا تمامی محصولات قهوه توپه دارای مجوز سیب سلامت و پروانه بهداشت است و با صدها کافی شاپ و عمده فروشان تهران و شهرستان ها در حال همکاری می باشد.

این ماموریت را با جستجوی مرغوبترین قهوه و دیگر مواد اولیه، توجه به جدیدترین یافته های علمی در زمینه مواد غذایی در کنار استفاده از به روزترین فن آوری های موجود به انجام می رسانیم و با عرضه محصولاتی متنوع سعی در تامین نیاز و رضایت طیف گسترده ای از مشتریان داریم.

استراتژی های این برند بر اساس موارد زیر بنا شده است:

» احترام و ارتباط با مشتری
» توجه به مرغوبیت و کیفیت
» توجه به نیاز و خواسته های مشتری
» نوآوری و خلاقیت

قهوه توپه در سال 1393 اولین شعبه خود را در شهرستان خمین افتتاح کرد و با ارائه خدمات منحصر به فرد به مشتریان، تبلیغات و عمومی تر کردن فرهنگ قهوه خوری در بین مردم، توانست کار خود را گسترش دهد و به دنبال آن پنج شعبه دیگر راه اندازی کند.

در راستای تولید ملی و همچنین ایجاد اشتغال برای جوانان جویای کار و خوش ذوق، قهوه توپه در نظر دارد تعداد شعبه های خود را به صورت فرانچایز در کل استان ها افزایش دهد.

آموزش ، کیفیت محصول ، رضایت مشتری

ما محصولات عالی و با کیفیت تحویل می دهیم!